| Bluetooth Desteği | Var |
|---|---|
| NFC Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Var |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Yok |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Var |
| Mikrofon giriş portu türü | 6.35mm |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| Enerji Tüketimi | 105W / Bekleme modunda 0.5W |
|---|---|
| Güç Kaynağı Tipi | Şehir elektriği |
| Akım ve Voltaj |
|---|
| LED Durum Göstergesi | Var |
|---|
| Aydınlatma | Var |
|---|---|
| Aydınlatma Detayları | Işık dansı |
| Boyutlar ve Ölçüler | 257 x 310 x 363 mm (subwoofer) / 257 x 300 x 363 mm (hoparlör) / 163 x 277 x 351 mm (oynatıcı) |
| Ürün Ağırlığı | Subwoofer: 5.5 kg / Hoparlör: 5.1 kg / Oynatıcı: 3.6 kg |
| Genel Gruplama | Masaüstü |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) | |
| Çıkış Gücü Detayları | 1 x 400W / 2 x 350W |
| Hoparlör Tasarımı |
| Bass Sürücü Sayısı | 1 adet |
|---|---|
| Bass Sürücüsü Boyutu | 203.2 milimetre (mm) |
| Woofer Amplifikatör Gücü |
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!