| Bağlantı teknolojisi | Wired |
|---|---|
| Ana bilgisayar arayüzü | USB Type-C |
| Arayüz | Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) bağlantı noktaları | 1 |
| USB sürümü | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Maksimum veri aktarım hızı | 1000 Mbit/s |
|---|---|
| Ağ standartları | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet arayüz tipi | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN veri hızları | 10, 100, 1000 Mbit/sn |
| Kablolama teknolojisi | 10/100/1000BaseT(X) |
| Bakır Ethernet kablolama teknolojisi | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Wake-on-LAN desteği | Yes |
| Otomatik MDIX IEEE | Yes |
| Tam çift yönlü | Yes |
| Jumbo Frame desteği | Yes |
| Jumbo çerçeveler | 9000 |
| Desteklenen ağ protokolleri | IPv4/IPv6 |
| Ürün Rengi | Gümüş, Beyaz |
|---|---|
| Dahili | No |
| Menşe ülke | China |
| Sertifikasyon | CE |
| Giriş akımı | 3 A |
|---|---|
| Çıkış voltajı | 5 V |
| Güç Tüketimi (Tipik) | 2 W |
| USB ile güç beslemeli | Yes |
| Desteklenen Windows İşletim Sistemleri | - |
|---|---|
| Desteklenen Mac İşletim Sistemleri | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Çalışma sıcaklığı | 10 ila 40 Santigrat derece |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı | 10 ila 70 °C |
| Çalışma bağıl nemi | 0 - 85% |
| Depolama bağıl nemi (H-H) | 0 - 85% |
| Genişlik | 28.5 mm |
|---|---|
| Derinlik | 17.5 mm |
| Yükseklik | 217 mm |
| Ağırlık | 26 g |
| Paket Tipi | Box |
|---|---|
| Paket genişliği | 90 mm |
| Paket derinliği | 26 mm |
| Paket yüksekliği | 212 mm |
| Paket ağırlığı | 33 g |
| Hızlı kurulum kılavuzu | Yes |
|---|
| Uygunluk sertifikaları | RoHS |
|---|
| Ana koli genişliği | 390 mm |
|---|---|
| Ana koli uzunluğu | 280 mm |
| Ana koli yüksekliği | 540 mm |
| Ana koli brüt ağırlığı | 7.7 kg |
| Ana koli başına ürün sayısı | 120 adet |
| Akış kontrolü desteği | Yes |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!