| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) |
| Bass Sürücü Sayısı | 2 adet |
|---|---|
| Bass Sürücüsü Boyutu | 101.6 milimetre (mm) |
| Frekans Yanıtı Aralığı | 80-18000 hertz (hz) |
| Sinyal-Gürültü Oranı (S/N Oranı) | 85 desibel (db) |
|---|
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Var |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Var |
| Mikrofon giriş portu türü | 6.35mm |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Radyo ve çalma kontrolü için ortak düğmeler / Kaynak seçim düğmesi / Işık efekti ayar düğmesi / Eko ayar düğmeleri / TWS düğmesi / EQ düğmesi / Mikrofon ses ayar tekerleği / Hoparlör ses ayar tekerleği |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| İşlem Mesafesi | 10 metre (m) |
| NFC Desteği | Yok |
| Ekstra Özellikler | TWS desteği / Radyo çalma özelliği / Maksimum 32GB kapasiteli hafıza kartından içerik çalar |
|---|
| Pil Kapasitesi | 3000mAh |
|---|---|
| Şarj Yöntemi | USB Type-C portu üzerinden |
| Tam Şarja Geçiş Süresi | Yaklaşık 2 saat |
| LED Durum Göstergesi | Yok |
|---|
| Aydınlatma | Var |
|---|---|
| Aydınlatma Detayları | Işık dansı |
| Diğer Tasarım Özellikleri | Kolay taşıma için omuz askısı |
| Boyutlar ve Ölçüler | 200 * 210 * 450 milimetre (mm) |
| Ürün Ağırlığı | 2000 gram (g) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!