| Bağlantı teknolojisi | Kablolu |
|---|---|
| Ana bilgisayar arabirimi | RJ-45 |
| Arayüz | Ethernet |
| Maksimum veri aktarım hızı | 100 Mbit/sn |
|---|---|
| Ethernet LAN | Evet |
| Kablolama teknolojisi | 10/100BaseT(X) |
| Dahili | Evet |
|---|
| Çıkış voltajı | 7-12 V |
|---|---|
| Güç tüketimi (tipik) | 3,6 |
| Çalışma sıcaklığı (T-T) | 0 - 40 °C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı (T-T) | -20 - 60 °C |
| Çalışma bağıl nemi (H-H) | 10 - 90% |
| Genişlik | 75,5 |
|---|---|
| Yükseklik | 37 |
| Ağırlık | 200 |
| Derinlik | 15 |
|---|
| Paket ağırlığı | 600 |
|---|
| Armonize Sistem (HS) kodu | 85176990 |
|---|
| GTIN/EAN | 767041021332 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler