| Bağlantı teknolojisi | Kablolu |
|---|---|
| Ana bilgisayar arabirimi | PCI Express |
| Arayüz | Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) bağlantı noktaları | 2 |
|---|
| Maksimum veri aktarım hızı | 1000 Mbit/s |
|---|---|
| Ağ standartları | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ad, IEEE 802.1as, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3x |
| Wake-on-LAN hazır | Evet |
| Jumbo çerçeve desteği | Evet |
| Jumbo çerçeveler | 9500 |
| VLAN etiketleme | Evet |
| iSCSI desteği | Evet |
| Bileşen | Sunucu |
|---|
| Ürün rengi | Yeşil, Gümüş |
|---|
| Dahili | Evet |
|---|---|
| Uyumlu işletim sistemleri | Microsoft Windows Server 2008 R2 Microsoft Windows Server 2012 Microsoft Windows Server 2012 R2 Microsoft Windows Server 2016 Red Hat Enterprise Linux 6 Server x64 Edition Red Hat Enterprise Linux 7 SUSE Linux Enterprise Server 11 for AMD64/EM64T SUSE Linux Enterprise Server 11 with Xen for AMD64/EM64T SUSE Linux Enterprise Server 12 SUSE Linux Enterprise Server 12 with XEN VMware vSphere 5.5 (ESXi) VMware vSphere 6.0 (ESXi) VMware vSphere 6.5 (ESXi) |
| Akış kontrolü desteği | Evet |
| Intel® Sanallaştırma Teknolojisi (Intel® VT) | Evet |
| Intel Sanal Makine Cihaz Kuyrukları (VMDq) | Evet |
| Akıllı Boşaltmalar | Evet |
| Intel Data Direct G/Ç Teknolojisi | Evet |
| Alım Tarafı Ölçeklendirme (RSS) | Evet |
| Sertifikasyon | EN55022 EN55024 EN 61000-3-2 EN 61000-3-3 ICES-003, Sayı-004 FCC 47 CFR Bölüm 15 Sınıf A VCCI AS/NZS CISPR 22 / C-tick KC için RRL BSMI UL 94 V-1 |
|---|
| Çalışma sıcaklığı (T-T) | 0 - 55 °C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı (T-T) | -20 - 65 °C |
| Çalışma bağıl nemi (H-H) | 10 - 90% |
| Depolama bağıl nemi (H-H) | 5 - %80 |
| Çalışma irtifası | 0 - 2134 m |
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|
| Armonize Sistem (HS) kodu | 85176990 |
|---|
| GTIN/EAN | 889488433773 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler