| Bağlantı teknolojisi | Kablolu |
|---|---|
| Ana bilgisayar arayüzü | USB |
| Arayüz | WLAN |
| Maksimum veri aktarım hızı | 150 Mbit/s |
|---|---|
| Ağ oluşturma standartları | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Wi-Fi | Evet |
| Wi-Fi bandı | Tek bant (2,4 GHz) |
| Frekans aralığı | 2,4 - 2,4835 GHz |
| En iyi Wi-Fi standardı | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standartları | 802.11a, 802.11b, 802.11g |
| Desteklenen WLAN veri aktarım hızları | 150 Mbit/s |
| Konnektör(ler) | USB A |
| Güvenlik algoritmaları | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA, WPA2 |
|---|
| Ürün rengi | Gri |
|---|
| Dahili | Hayır |
|---|---|
| Uyumlu işletim sistemleri | Windows XP/Vista/7 |
| Kablosuz bağlantı | Hayır |
| Tak ve Çalıştır | Evet |
|---|
| USB ile çalışır | Evet |
|---|
| Desteklenen Windows işletim sistemleri | Evet |
|---|
| Hızlı başlangıç kılavuzu | Evet |
|---|
| GTIN/EAN | 0766907517613 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler