| Bağlantı teknolojisi | Kablolu |
|---|---|
| Ana bilgisayar arabirimi | RJ-45 |
| Arayüz | Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) portları | 1 |
|---|
| Maksimum veri aktarım hızı | 500 Mbit/sn |
|---|---|
| Ethernet LAN | Evet |
| Ethernet LAN veri hızları | 10.100.1000 Mbit/sn |
| Kablolama teknolojisi | 10/100/1000BaseT(X) |
| Wi-Fi | Hayır |
| Frekans aralığı | 0,002 - 0,067 GHz |
| Güvenlik algoritmaları | 128-bit AES |
|---|
| Bileşen için | PC/Dizüstü Bilgisayar |
|---|
| Ürün rengi | Beyaz |
|---|
| Dahili | Hayır |
|---|---|
| Uyumlu işletim sistemleri | Windows XP/ Vista/ 7 |
| Uyumluluk endüstri standartları | IEEE 1901 |
| Desteklenen veri aktarım hızları | 10/100/1000 Mbit/sn |
| Ağ özellikleri | Gigabit Ethernet |
| Güç LED'i | Evet |
| Bağlantı/Etkinlik LED'i | Evet |
| Kablosuz bağlantı | Hayır |
| Dahili QoS ve Trafik Yönetimi | Evet |
| İç mekan menzili | 0 - 300 m |
| LED göstergeleri | Evet |
|---|
| Güvenlik | CE-LVD |
|---|
| Sertifikasyon | CE, FCC |
|---|---|
| Kablo tipi | RJ-45 |
| Güç tüketimi (tipik) | 4 W |
|---|---|
| AC giriş voltajı | 100-240 V |
| AC giriş frekansı | 50 - 60 Hz |
| Desteklenen Windows işletim sistemleri | Evet |
|---|
| Çalışma sıcaklığı (T-T) | 0 - 40 °C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı (Sıcaklık-Sıcaklık) | -30 - 70 °C |
| Çalışma bağıl nemi (H-H) | %10 - %90 |
| Depolama bağıl nemi (%-%) | %10 - %95 |
| Genişlik | 50 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 70 mm |
| Ağırlık | 72 g |
| Derinlik | 60 mm |
|---|
| Paket genişliği | 155 |
|---|---|
| Paket derinliği | 75 mm |
| Paket yüksekliği | 135 mm |
| Paket ağırlığı | 237 g |
| Paket boyutları (GxDxY) | 155 x 75 x 135 mm |
| Birlikte gelen kablolar | LAN (RJ-45) |
|---|---|
| Hızlı başlangıç kılavuzu | Evet |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler