| Bağlantı teknolojisi | Kablolu |
|---|---|
| Ana bilgisayar arabirimi | USB |
| Arayüz | Ethernet |
| USB bağlantı noktası sayısı | 3 |
| USB 3.2 Nesil 1 (3.1 Nesil 1) Tip-A hub bağlantı noktası sayısı | 3 |
| USB sürümü | 3.2 Nesil 1 (3.1 Nesil 1) |
| Ethernet LAN (RJ-45) portları | 1 |
|---|
| Maksimum veri aktarım hızı | 1000 Mbit/s |
|---|---|
| Ağ standartları | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Ethernet LAN | Evet |
| Ethernet arabirim türü | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN veri hızları | 10.100.1000 Mbit/sn |
| Kablolama teknolojisi | 10/100/1000BaseT(X) |
| Wake-on-LAN hazır | Evet |
| Otomatik MDIX IEEE | Evet |
| Tam çift yönlü | Evet |
| Jumbo frame desteği | Evet |
| Otomatik anlaşma | Evet |
| Jumbo frame | 9000 |
| VLAN etiketleme | Evet |
| Ürün rengi | Beyaz |
|---|---|
| Yonga seti | VIA/VLI - VL812, Realtek - RTL8153 |
| Sıcak değiştirilebilir | Evet |
| Sıcak Takma Desteği | Evet |
| Kablo uzunluğu | 0,095 m |
| Dahili | Hayır |
|---|---|
| Akış kontrolü desteği | Evet |
| UASP Desteği | Evet |
| Tak ve Çalıştır | Evet |
|---|---|
| Sertifikasyon | CE, FCC |
| Kasa malzemesi | Plastik |
| USB ile güçlendirilmiş | Evet |
|---|
| Desteklenen Mac işletim sistemleri | Mac OS X 13.0 Ventura |
|---|
| Çalışma sıcaklığı (T-T) | 0 - 45 °C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı (Sıcaklık-Sıcaklık) | -10 - 70 °C |
| Çalışma bağıl nemi (H-H) | 5 - 90% |
| Genişlik | 41 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 15 mm |
| Ağırlık | 36 g |
| Derinlik | 78 mm |
|---|
| Paket genişliği | 142 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 170 mm |
| Paket yüksekliği | 30 mm |
| Paket ağırlığı | 102 g |
| Uyumluluk sertifikaları | RoHS |
|---|
| Harmonize Sistem (HS) kodu | 85176990 |
|---|---|
| Ana (dış) kutu genişliği | 330 mm |
| Ana (dış) kutu uzunluğu | 530 mm |
| Ana (dış) kutu yüksekliği | 310 mm |
| Ana (dış) kutu başına ürün sayısı | 60 adet |
| GTIN/EAN | 0065030866316 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler