| Kablo uzunluğu | 15,24 m |
|---|---|
| Ürün rengi | Siyah |
| Bağlantı 1 | RG6 |
|---|---|
| Bağlantı 2 | RG6 |
| Konnektör kontakları kaplaması | Nikel |
|---|
| Brüt ağırlık (dış karton) | 16,2 kg (35,7 lbs) |
|---|---|
| Net ağırlık (dış karton) | 14,2 kg (31,3 lbs) |
| Dara ağırlığı dış karton (imperial) | 2 kg (4,41 lbs) |
| Brüt ağırlık (imperial) | 0,61 kg (1,34 lbs) |
|---|---|
| Dara ağırlığı (imperial) | 0,162 kg (0,357 lbs) |
| Miktar koli içi karton | 4 adet |
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|---|
| Paket tipi | Karton |
| Paket genişliği | 191 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 46 mm |
| Paket yüksekliği | 259 mm |
| Paket ağırlığı | 610 g |
| Paket brüt ağırlığı | 610 g |
| Paket net ağırlığı | 592 g |
| Paket dara ağırlığı | 18 g |
| EAN/UPC/GTIN (paketleme) | 609585197398 |
|---|---|
| Koli içi gönderim GTIN (EAN/UPC) | 20609585197392 |
| Nakliye (iç) kutusu yüksekliği | 10,9 cm |
| Nakliye (iç) kutusu net ağırlığı | 2,37 kg |
| Nakliye (iç) kutusu uzunluğu | 41,1 cm |
| Nakliye (iç) kutusu genişliği | 19,8 cm |
| Nakliye (iç) kutusu dara ağırlığı | 162 g |
| Nakliye (iç) kutusu brüt ağırlığı | 2,53 kg |
| Ana (dış) kutu genişliği | 424 mm |
| Ana (dış) kutu uzunluğu | 625 mm |
| Ana (dış) kutu yüksekliği | 239 mm |
| Ana (dış) kutu brüt ağırlığı | 16,2 kg |
| Ana (dış) kutu dara ağırlığı | 2 kg |
| Ana (dış) kutu net ağırlığı | 14,2 kg |
| Ana (dış) koli GTIN (EAN/UPC) | 10609585197395 |
| Miktar dış karton | 24 adet |
| GTIN/EAN | 0609585197398 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler