| Kablo uzunluğu | 10 m |
|---|---|
| Ürün rengi | Beyaz |
| Bağlantı 1 | F-konnektör |
|---|---|
| Bağlantı 2 | F-konnektör |
| Bağlantı 1 cinsiyet | Erkek |
| Bağlantı 2 cinsiyet | Kadın |
| Konnektör 1 form faktörü | Düz |
| Konnektör 2 form faktörü | Düz |
| Kılıf malzemesi | Polivinil klorür (PVC) |
| İletken malzemesi | Bakır |
| Kalkan malzemesi | Bakır |
| Kutu başına miktar | 1 adet |
| Konnektör kontakları kaplaması | Altın |
|---|
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|---|
| Paket tipi | Blister |
| Paket genişliği | 175 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 280 mm |
| Paket yüksekliği | 64 mm |
| Paket ağırlığı | 400 |
| Paketleme net ağırlığı | 0,310 kg |
|---|---|
| Paketleme dara ağırlığı | 0,090 kg |
| Brüt ağırlık koli içi karton | 1,050 kg |
| Net ağırlık koli içi karton | 0,800 kg |
| Miktar koli içi karton | 2 adet |
| Dara ağırlığı koli içi karton | 0,250 kg |
| Yükseklik (cm) koli içi karton | 13,00 cm |
| Uzunluk (cm) koli içi karton | 28,20 cm |
| Genişlik (cm) koli içi karton | 17,70 cm |
| Brüt ağırlık dış karton | 6,320 kg |
| Net ağırlık dış karton | 4,800 kg |
| Dara ağırlığı dış karton | 1,520 kg |
| EAN/UPC/GTIN (paketleme) | 8710895933834 |
|---|---|
| Koli içi gönderim GTIN (EAN/UPC) | 8710895961158 |
| Ana (dış) koli GTIN (EAN/UPC) | 8710895961141 |
| Miktar dış karton | 12 adet |
| Yükseklik (cm) dış karton | 30,00 cm |
| Uzunluk (cm) dış karton | 55,50 cm |
| Genişlik (cm) dış karton | 30,00 cm |
| GTIN/EAN | 8710895933834 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler