| Kablo tipi | RG-6 |
|---|---|
| Bağlantı 1 cinsiyet | Erkek |
| Bağlantı 2 cinsiyet | Erkek |
| Manyetik olarak yalıtımlı | Evet |
| Kablo uzunluğu | 30,48 m |
|---|---|
| Ürün rengi | Siyah |
| Konnektör kontakları kaplaması | Nikel |
|---|---|
| Konnektör(ler) | F-Tipi |
| Empedans | 75 Ω |
|---|---|
| Brüt ağırlık (iç karton) | 2,6 kg (5,73 lbs) |
| Net ağırlık (iç karton) | 5,4322,716 |
| UPC | 6 09585 19742 8 |
| Brüt ağırlık (dış karton) | 11,5 kg (25,4 lbs) |
|---|---|
| Net ağırlık (dış karton) | 9,86 kg (21,7 lbs) |
| Dara ağırlığı dış karton (imperial) | 1,64 kg (3,62 lbs) |
| Brüt ağırlık (imperial) | 1,28 kg (2,82 lbs) |
|---|---|
| Dara ağırlığı (imperial) | 0,136 kg (0,3 lbs) |
| Paketleme net ağırlığı | 1,23 kg |
| Paketleme dara ağırlığı | 0,05 kg |
| Brüt ağırlık koli içi karton | 2,6 kg |
| Net ağırlık koli içi karton | 2,46 kg |
| Miktar koli içi karton | 2 adet |
| Dara ağırlığı koli içi karton | 0,14 kg |
| Brüt ağırlık dış karton | 11,5 kg |
| Net ağırlık dış karton | 9,86 kg |
| Dara ağırlığı dış karton | 1,64 kg |
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|---|
| Paket tipi | Karton |
| Paket genişliği | 213 mm |
|---|---|
| Paket uzunluğu | 6,6 cm |
| Paket yüksekliği | 264 mm |
| Paket ağırlığı | 1,28 kg |
| EAN/UPC/GTIN (paketleme) | 6 09585 19742 8 |
|---|---|
| Koli içi gönderim GTIN (EAN/UPC) | 2 06 09585 19742 2 |
| Nakliye (iç) kutusu yüksekliği | 6,6 cm |
| Nakliye (iç) kutusu uzunluğu | 48 cm |
| Nakliye (iç) kutusu genişliği | 24,4 cm |
| Ana (dış) kutu genişliği | 511 mm |
| Ana (dış) kutu uzunluğu | 620 mm |
| Ana (dış) kutu yüksekliği | 145 mm |
| Ana (dış) koli GTIN (EAN/UPC) | 1 06 09585 19742 5 |
| Miktar dış karton | 8 adet |
| GTIN/EAN | 0609585197428 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler