| USB sürümü | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
|---|
| Bağlayıcı 1 | USB C |
|---|---|
| Bağlayıcı 2 | USB C |
| Konnektör cinsiyeti | Erkek/Erkek |
| Bağlayıcı 1 cinsiyeti | Erkek |
| Bağlayıcı 2 cinsiyeti | Erkek |
| Bağlayıcı 1 form faktörü | Düz |
| Bağlayıcı 2 form faktörü | Düz |
| Tak ve Çalıştır | Evet |
| Bağlantı elemanı kontakları kaplama | Nikel |
|---|---|
| Kablo yalıtımı | Alüminyum Mylar Folyo |
| Maksimum veri aktarım hızı | 10 Gbit/s |
| Kablo dış kılıf malzemesi | Polivinil klorür (PVC) |
|---|
| Ürün rengi | Siyah |
|---|---|
| Kablo uzunluğu | 1 m |
| Ağırlık | 36 g |
|---|
| Paket genişliği | 125 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 225 mm |
| Paket yüksekliği | 12 mm |
| Paket ağırlığı | 48 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|
| Uygunluk sertifikaları | RoHS |
|---|
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84733080 |
|---|
| GTIN/EAN | 0065030860741 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler