| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) |
| Sürücü Teknik Özellikleri | 52mm sürücü |
|---|---|
| Empedans | 4 ohm (Ω) |
| Bozulma Oranı | %1'den az |
| Sinyal-Gürültü Oranı (S/N Oranı) |
|---|
| Ses Girişi Jack Desteği | Yok |
|---|---|
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Var |
| USB Portu | Yok |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Yok |
| Dahili Mikrofon | Var |
| Sesli Arama Desteği | Var |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı |
| Uzaktan Kumanda | Yok |
|---|
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Çağrı, müzik çalma/duraklatma için ortak düğme / Çalma kontrol düğmeleri / Kaynak seçim düğmesi |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| Kablosuz Bağlantı Detayları | |
| İşlem Mesafesi | 10 metre (m) |
| NFC Desteği | Yok |
| Ekstra Özellikler | 360° Ses / HD arama kalitesi / Stereo ses için iki Kingstar JR-ML01 hoparlörü birbirine bağlamak için TWS teknolojisi / MP3, WAV çalma formatlarını destekler |
|---|
| Pil Kapasitesi | 2200mAh |
|---|---|
| Şarj Yöntemi | Micro USB portu üzerinden |
| Bekleme Süresi Pili | 120 saat (sa) |
| Tam Şarja Geçiş Süresi | Yaklaşık 4 saat |
| Enerji Tüketimi | 3.7V / 500mA |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
|---|---|
| Aydınlatma | Yok |
| Boyutlar ve Ölçüler | 76 * 101.3 milimetre (mm) |
| Ürün Ağırlığı | 270 gram (g) |
| LED Durum Göstergesi | Yok |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!