| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Nominal Çıkış Gücü (PMPO) | |
| Çıkış Gücü Detayları | Güce bağlıyken dört adet 25W |
| Treble Sürücü Sayısı | 2 adet |
|---|---|
| Treble Sürücüsü Boyutu (Tweeter) | 20 milimetre (mm) |
| Tweeter Amplifikatör Gücü | |
| Bass Sürücü Sayısı | 2 adet |
| Bass Sürücüsü Boyutu | 70 milimetre (mm) |
| Woofer Amplifikatör Gücü | |
| Frekans Yanıtı Aralığı | 53.5-20000 hertz (hz) |
| Sinyal-Gürültü Oranı (S/N Oranı) |
|---|
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Yok |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Yok |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | IP67 (Toza ve 1 metre derinliğe kadar 30 dakikaya kadar suya dayanıklı) |
| Uzaktan Kumanda | Yok |
|---|
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Bluetooth açma/kapama düğmesi / Çalma kontrol düğmesi / Ses ayar düğmeleri / PartyBoost düğmesi |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| Kablosuz Bağlantı Detayları | |
| NFC Desteği | Yok |
| Yazılım Özellikleri | Ses kişiselleştirme için özel JBL PORTABLE uygulaması |
|---|---|
| LED Durum Göstergesi | Var |
| Ekstra Özellikler | USB Type-A bağlantı noktası (10W) ve USB Type-C bağlantı noktası (7.5W) üzerinden cep telefonlarını şarj etme özelliği / Stereo ses için iki veya daha fazla JBL hoparlörü bağlamak için PartyBoost teknolojisi |
|---|
| Pil Kapasitesi | 5000mAh |
|---|---|
| Pil Teknolojisi | Lityum Polimer |
| Şarj Yöntemi | USB Type-C portu üzerinden |
| Tam Şarja Geçiş Süresi | Yaklaşık 4 saat |
| Enerji Tüketimi | 15 ila 60 Watt |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
|---|---|
| Aydınlatma | Yok |
| Diğer Tasarım Özellikleri | Omuz askısı takılabilir |
| Boyutlar ve Ölçüler | 134 * 136 * 298.5 milimetre (mm) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 1968 gram (g) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler