| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) | |
| Çıkış Gücü Detayları | Prize takılıyken 240W / Arabaya bağlıyken 140W / Pil modunda 140W |
| Araç Gövde Tipi |
|---|
| Treble Sürücü Sayısı | 2 adet |
|---|---|
| Treble Sürücüsü Boyutu (Tweeter) | 65 milimetre (mm) |
| Bass Sürücü Sayısı | 2 adet |
| Bass Sürücüsü Boyutu | 176 milimetre (mm) |
| Frekans Yanıtı Aralığı | 45-20000 hertz (hz) |
| Sinyal-Gürültü Oranı (S/N Oranı) |
|---|
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Yok |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Var |
| Mikrofon Giriş Portu | Var |
| Mikrofon giriş portu türü | 6.35mm |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı |
| Uzaktan Kumanda | Yok |
|---|
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Yazılım Özellikleri | Ses ve aydınlatma kişiselleştirme için özel JBL PARTYBOX uygulaması |
|---|---|
| LED Durum Göstergesi | Var |
| Bluetooth Desteği | Var |
|---|---|
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| Kablosuz Bağlantı Detayları | |
| İşlem Mesafesi | 10 metre (m) |
| NFC Desteği | Yok |
| Pil Kapasitesi | 72Wh |
|---|---|
| Pil Teknolojisi | Lityum İyon |
| Şarj Yöntemi | Şehir elektriği bağlantı portu üzerinden |
| Tam Şarja Geçiş Süresi | Yaklaşık 3.5 saat |
| Enerji Tüketimi | Kullanımda: 80W / Bekleme modu: 2W (Bluetooth açık), 0.5W (Bluetooth kapalı) |
| Akım ve Voltaj |
|---|
| Hava çıkış kanalları | Arka panel |
|---|---|
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Aydınlatma | Var |
| Aydınlatma Detayları | |
| Diğer Tasarım Özellikleri | Cep telefonu tutmak için standı var / Kolay taşıma için teleskopik tutamak ve tekerlekler / 36mm kesitli bir tripoda monte edilebilir |
| Boyutlar ve Ölçüler | 325.6 * 367.8 * 687.7 milimetre (mm) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 17.42 kilogram (kg) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler