| Genel Gruplama | Masaüstü |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) |
| Araç Gövde Tipi |
|---|
| Orta Frekanslı Sürücü Sayısı | 2 adet |
|---|---|
| Orta Frekanslı Sürücü Boyutu | 178 milimetre (mm) |
| Bass Sürücü Sayısı | 1 adet |
| Bass Sürücüsü Boyutu | 305 milimetre (mm) |
| Frekans Yanıtı Aralığı | 30-20000 hertz (hz) |
| Empedans | 4 ohm (Ω) |
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Var |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Yok |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Var |
| Mikrofon giriş portu türü | 6.35mm |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Uzaktan Kumanda | Yok |
|---|
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
|---|---|
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| Kablosuz Bağlantı Detayları | |
| İşlem Mesafesi | 38 metre (m) |
| NFC Desteği | Yok |
| Enerji Tüketimi | Kullanımda: 150W / Bekleme modu: 2W (Bluetooth açık), 0.5W (Bluetooth kapalı) |
|---|---|
| Güç Kaynağı Tipi | Şehir elektriği |
| Akım ve Voltaj |
|---|
| Hava çıkış kanalları | Arka panel |
|---|---|
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Aydınlatma | Var |
| Aydınlatma Detayları | |
| Diğer Tasarım Özellikleri | Kolay taşıma için kulpu ve tekerlekleri var / Cep telefonu için standı var |
| LED Durum Göstergesi | Var |
|---|
| Boyutlar ve Ölçüler | 468 * 472 * 1158 milimetre (mm) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 34.7 kilogram (kg) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler