| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) |
| Sürücü Teknik Özellikleri | 1 adet 40mm |
|---|---|
| Frekans Yanıtı Aralığı | 120-20000 hertz (hz) |
| Sinyal-Gürültü Oranı (S/N Oranı) |
|---|
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Yok |
| USB Portu | Yok |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Yok |
| Dahili Mikrofon | Var |
| Sesli Arama Desteği | Var |
| Mikrofon Gürültü Engelleme Teknolojisi | Eko engelleme özelliği |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | IPX7 (1 metre derinliğe kadar 30 dakikaya kadar suya dayanıklı) |
| Uzaktan Kumanda | Yok |
|---|
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Var |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Bluetooth açma/kapama düğmesi / Çalma kontrol düğmesi / Ses ayar düğmeleri |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| Kablosuz Bağlantı Detayları | |
| NFC Desteği | Yok |
| Pil Kapasitesi | 1000mAh |
|---|---|
| Pil Teknolojisi | Lityum Polimer |
| Şarj Yöntemi | Micro USB portu üzerinden |
| Tam Şarja Geçiş Süresi | Yaklaşık 3 saat |
| Enerji Tüketimi | 5V / 0.6A |
| Gövde Malzemesi | Plastik ve Kumaş |
|---|---|
| Aydınlatma | Yok |
| Diğer Tasarım Özellikleri | Montaj klipsi var |
| LED Durum Göstergesi | Var |
|---|
| Boyutlar ve Ölçüler | 46 * 97 * 137 milimetre (mm) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 220 gram (g) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler