| USB sürümü | USB 3.2 Gen 2x2 |
|---|
| Bağlayıcı 1 | USB C |
|---|---|
| Bağlayıcı 2 | USB C |
| Bağlayıcı 1 cinsiyeti | Erkek |
| Bağlayıcı 2 cinsiyeti | Dişi |
| Bağlayıcı 1 form faktörü | Düz |
| Bağlayıcı 2 form faktörü | Düz |
| Kablo tipi | Yuvarlak kablo |
| Tak ve Çalıştır | Evet |
| Hızlı şarj | Evet |
| USB Güç Dağıtımı'na kadar | 100 W |
| Maksimum veri aktarım hızı | 20 Gbit/s |
|---|
| Ürün rengi | Siyah |
|---|---|
| Kablo uzunluğu | 1,5 m |
| USB Güç Dağıtımı (USB PD) | Evet |
|---|
| Çıkış akımı (maks) | 5 A |
|---|
| Paket tipi | Asılı kutu |
|---|---|
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Paket genişliği | 180 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 15 mm |
| Paket yüksekliği | 135 mm |
| Paket ağırlığı | 56 g |
| Uygunluk sertifikaları | RoHS |
|---|
| GTIN/EAN | 8433281015371 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler