| USB sürümü | USB 3.2 Nesil 1 (3.1 Nesil 1) |
|---|
| Bağlayıcı 1 | USB C |
|---|---|
| Bağlayıcı 2 | USB C |
| Bağlayıcı 1 cinsiyeti | Erkek |
| Bağlayıcı 2 cinsiyeti | Dişi |
| Bağlayıcı 1 form faktörü | Düz |
| Bağlayıcı 2 form faktörü | Düz |
| Kablo tipi | Yuvarlak kablo |
| Tak ve Çalıştır | Evet |
| Maksimum veri aktarım hızı | 5 Gbit/s |
|---|
| Ürün rengi | Siyah |
|---|---|
| Kablo uzunluğu | 10 m |
| Paket tipi | Asılı kutu |
|---|---|
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Paket genişliği | 280 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 45 mm |
| Paket yüksekliği | 215 mm |
| Paket ağırlığı | 408 g |
| Uygunluk sertifikaları | RoHS |
|---|
| GTIN/EAN | 8433281015340 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler