| Kablo uzunluğu | 0,5 m |
|---|---|
| Ürün rengi | Siyah |
| Konnektör 1 | VGA (D-Sub) |
|---|---|
| Konnektör 2 | VGA (D-Sub) |
| Ferit boncuk | Evet |
| Konnektör cinsiyeti | Erkek/Erkek |
| Sertifikasyon | UL |
| Konnektör kontakları kaplaması | Altın |
|---|
| Ağırlık | 188 g |
|---|
| Paket hacmi | 1000 cm³ |
|---|---|
| Paket genişliği | 175 mm |
| Paket derinliği | 225 mm |
| Paket yüksekliği | 25 mm |
| Paket ağırlığı | 165 g |
| GTIN/EAN | 4043718091003 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler