| Kablo uzunluğu | 10 m |
|---|---|
| Ürün rengi | Bej |
| Konnektör 1 | VGA (D-Sub) |
|---|---|
| Konnektör 2 | VGA (D-Sub) |
| Konnektör cinsiyeti | Erkek/Dişi |
| Kalıplanmış kablo bağı | Evet |
| Konnektör kontakları kaplaması | Altın |
|---|
| Ağırlık | 487 g |
|---|
| Paket hacmi | 1500 cm³ |
|---|---|
| Paket genişliği | 175 mm |
| Paket derinliği | 245 mm |
| Paket yüksekliği | 36 mm |
| Paket ağırlığı | 500 g |
| GTIN/EAN | 4043718163816 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler