| Kablo uzunluğu | 7 m |
|---|---|
| Ürün rengi | Siyah |
| Konnektör 1 | VGA (D-Sub) |
|---|---|
| Konnektör 2 | VGA (D-Sub) |
| Ferit boncuk | Evet |
| Konnektör cinsiyeti | Erkek/Erkek |
| Konnektör kontakları kaplaması | Altın |
|---|
| Ağırlık | 530 g |
|---|
| Paket hacmi | 3800 cm³ |
|---|---|
| Paket genişliği | 260 mm |
| Paket derinliği | 325 mm |
| Paket yüksekliği | 45 mm |
| Paket ağırlığı | 504 g |
| GTIN/EAN | 4043718086832 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler