| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) | |
| Çıkış Gücü Detayları | 2 x 5W |
| Sürücü Teknik Özellikleri | 2 x 52mm sürücüye sahip |
|---|---|
| Frekans Yanıtı Aralığı | 120-20000 hertz (hz) |
| Empedans | 4 ohm (Ω) |
| Sinyal-Gürültü Oranı (S/N Oranı) |
|---|
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Var |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Yok |
| Dahili Mikrofon | Var |
| Sesli Arama Desteği | Var |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Uzaktan Kumanda | Yok |
|---|
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Işık efekti ayar düğmesi / Çalma kontrolü, kaynak seçimi, çağrı ve TWS için ortak düğmeler |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| İşlem Mesafesi | 10 metre (m) |
| NFC Desteği | Yok |
| Ekstra Özellikler | TWS desteği / CE, RoHS sertifikaları |
|---|
| Pil Kapasitesi | 1500mAh |
|---|---|
| Şarj Yöntemi | Micro USB portu üzerinden |
| Tam Şarja Geçiş Süresi | Yaklaşık 4 saat |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
|---|---|
| Aydınlatma | Var |
| Aydınlatma Detayları | Işık dansı |
| Diğer Tasarım Özellikleri | Kolay taşıma için askısı var |
| LED Durum Göstergesi | Var |
|---|
| Boyutlar ve Ölçüler | 79.6 * 90.8 * 207.5 milimetre (mm) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 707 gram (g) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler