| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) |
| Sürücü Teknik Özellikleri | 2 x 88.9mm sürücü |
|---|---|
| Frekans Yanıtı Aralığı | 80-20000 hertz (hz) |
| Empedans | 2 ohm (Ω) |
| Sinyal-Gürültü Oranı (S/N Oranı) | 80 desibel (db) |
|---|
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Yok |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Var |
| Mikrofon giriş portu türü | 6.35mm |
| Dahili Mikrofon | Var |
| Sesli Arama Desteği | Var |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı |
| Uzaktan Kumanda | Yok |
|---|
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / TWS düğmesi / Kaynak seçim düğmesi / Aydınlatma ayar düğmesi / Ses ayarı ve çalma kontrolü için ortak düğmeler |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| İşlem Mesafesi | 10 metre (m) |
| NFC Desteği | Yok |
| Ekstra Özellikler | FM Radyo çalma / TWS desteği |
|---|
| Pil Kapasitesi | 3000mAh |
|---|---|
| Şarj Yöntemi | USB Type-C portu üzerinden |
| Tam Şarja Geçiş Süresi | Yaklaşık 4 saat |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
|---|---|
| Aydınlatma | Var |
| Aydınlatma Detayları | RGB aydınlatma |
| Diğer Tasarım Özellikleri | Kolay taşıma için kulpu var |
| LED Durum Göstergesi | Var |
|---|
| Boyutlar ve Ölçüler | 135 * 155 * 360 milimetre (mm) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 2300 gram (g) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler