| Eşdeğer Ad |
|---|
| Genel Gruplama | Masaüstü |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) | |
| Çıkış Gücü Detayları | 4 x 15W |
| Treble Sürücü Sayısı | 2 adet |
|---|---|
| Treble Sürücüsü Boyutu (Tweeter) | 19 milimetre (mm) |
| Bass Sürücü Sayısı | 2 adet |
| Bass Sürücüsü Boyutu | 90 milimetre (mm) |
| Frekans Yanıtı Aralığı | 53-20000 hertz (hz) |
| Sinyal-Gürültü Oranı (S/N Oranı) | 80 desibel (db) |
|---|
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Yok |
| USB Portu | Yok |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Yok |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Uzaktan Kumanda | Yok |
|---|
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Ses aktarımı için bağlantı düğmesi / Kaynak seçim düğmesi / Ses ayar düğmeleri |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| NFC Desteği | Yok |
| Yazılım Özellikleri | Ses kişiselleştirme için özel Harman Kardon Controller uygulaması |
|---|---|
| LED Durum Göstergesi | Var |
| Wi-Fi Bağlantısı | Wi‑Fi 5 (802.11ac) |
|---|
| Ekstra Özellikler |
|---|
| Güç Kaynağı Tipi | Şehir elektriği |
|---|---|
| Enerji Tüketimi | Bekleme modunda 3W |
| Akım ve Voltaj |
|---|
| Aydınlatma | Yok |
|---|---|
| Boyutlar ve Ölçüler | 164 * 166 * 260 milimetre (mm) |
| Ürün Ağırlığı | 2325 gram (g) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!