| Bağlantı teknolojisi | Wired |
|---|---|
| Ana bilgisayar arayüzü | RJ-45 |
| Arayüz | Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) bağlantı noktaları | 1 |
| Maksimum veri aktarım hızı | 500 Mbit/s |
|---|---|
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN veri hızları | 10, 100, 1000 Mbit/sn |
| Kablolama teknolojisi | 10/100/1000BaseT(X) |
| Wi-Fi | No |
| Frekans aralığı | 0.002 - 0.067 GHz |
| Güvenlik algoritmaları | 128-bit AES |
| Kullanım Amacı | PC/Laptop |
|---|---|
| Ürün Rengi | White |
| Dahili | No |
| LED göstergeleri | Yes |
| Güvenlik | CE-LVD |
| Sertifikasyon | CE, FCC |
| Güç Tüketimi (Tipik) | 4 W |
|---|
| Uyumlu işletim sistemleri | Windows XP/ Vista/ 7 |
|---|---|
| Desteklenen Windows İşletim Sistemleri | Yes |
| Çalışma sıcaklığı | 0 - 40 °C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı | -30 - 70 °C |
| Çalışma bağıl nemi | 10 - %90 |
| Depolama bağıl nemi (H-H) | 10 - %95 |
| Genişlik | 50 mm |
|---|---|
| Derinlik | 60 mm |
| Yükseklik | 70 mm |
| Ağırlık | 72 g |
| Paket genişliği | 155 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 75 mm |
| Paket yüksekliği | 135 mm |
| Paket ağırlığı | 237 g |
| Dahil olan kablolar | LAN (RJ-45) |
|---|
| Uyumlu endüstri standartları | IEEE 1901 |
|---|---|
| Kablo tipi | RJ-45 |
| AC giriş voltajı | 100-240 V |
| AC giriş frekansı | 50 - 60 Hz |
| Hızlı başlangıç kılavuzu | Yes |
| Desteklenen veri aktarım hızları | 10/100/1000 Mbit/s |
| Ağ özellikleri | Gigabit Ethernet |
| Paket boyutları (GxDxY) | 155 x 75 x 135 mm |
| Güç LED'i | Yes |
| Bağlantı/Etkinlik LED'i | Yes |
| Kablosuz bağlantı | No |
| Çip üzerinde QoS ve Trafik Yönetimi | Yes |
| İç mekan menzili | 0 - 300m |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!