| Genel Gruplama | Masaüstü |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) | |
| Çıkış Gücü Detayları | İki adet 5W / Subwoofer 15W |
| Araç Gövde Tipi |
|---|
| Orta Frekanslı Sürücü Sayısı | 2 adet |
|---|---|
| Orta Frekanslı Sürücü Boyutu | 3 İnç |
| Bass Sürücü Sayısı | 1 adet |
| Bass Sürücüsü Boyutu | 5 İnç |
| Sürücü Teknik Özellikleri | AB Sınıfı amplifikatör |
| Frekans Yanıtı Aralığı | 20-20000 hertz (hz) |
| Empedans | 8 ohm (Ω) |
| Cross over özellikleri | |
| Bozulma Oranı | %0.5'ten az |
| Sinyal-Gürültü Oranı (S/N Oranı) |
|---|
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Var |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Var |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Yok |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Yok |
| NFC Desteği | Yok |
| Ekstra Özellikler | Radyo çalma, 88 ila 108 MHz / FAT32 formatlı ve 32GB kapasiteli flash bellek ve hafıza kartı desteği / Radyo anteni bağlantı özelliği |
|---|
| Akım ve Voltaj |
|---|
| Hava çıkış kanalları | Sağ panel |
|---|---|
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Aydınlatma | Yok |
| Diğer Tasarım Özellikleri | LED ekranı var |
| LED Durum Göstergesi | Var |
|---|
| Boyutlar ve Ölçüler | 160 x 272 x 275 mm (subwoofer) / 90 x 93 x 137 mm (uydu hoparlörler) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 4300 gram (g) |
| Güç Kaynağı Tipi | Şehir elektriği |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler