| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Nominal Çıkış Gücü (PMPO) |
| Sürücü Teknik Özellikleri | 12 inç sürücü |
|---|---|
| Frekans Yanıtı Aralığı | 90-18000 hertz (hz) |
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Var |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Var |
| Mikrofon giriş portu türü | 6.35mm |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç ve ses ayarı için ortak tekerlek / Bas ayar tekerleği / Tiz ayar tekerleği / Çalma kontrol düğmeleri / Kaynak seçimi ve aydınlatma ayarı için ortak düğme |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| İşlem Mesafesi | 10 metre (m) |
| NFC Desteği | Yok |
| Ekstra Özellikler | Radyo çalma özelliği / İki GPlus GMS11188 hoparlörü birbirine bağlayıp stereo ses oluşturmak için TWS teknolojisi |
|---|
| Pil Kapasitesi | 2400mAh |
|---|---|
| Şarj Yöntemi | Micro USB portu üzerinden |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
|---|---|
| Aydınlatma | Var |
| Aydınlatma Detayları | Müzikle ışık dansı |
| Diğer Tasarım Özellikleri | LED ekranı var / Kolay taşıma için teleskopik sapı ve tekerlekleri var |
| LED Durum Göstergesi | Var |
|---|
| Ürün Ağırlığı | 6500 gram (g) |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler