| Genel Gruplama | Masaüstü |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) | |
| Çıkış Gücü Detayları | İki adet 13W / Bir adet 28W (woofer) |
| Araç Gövde Tipi |
|---|
| Bass Sürücü Sayısı | 1 adet |
|---|---|
| Bass Sürücüsü Boyutu | 133.35 milimetre (mm) |
| Sürücü Teknik Özellikleri | İki adet 76.2mm sürücü (uydu) |
| Frekans Yanıtı Aralığı | 110-20000 hertz (hz) |
| Sinyal-Gürültü Oranı (S/N Oranı) | 70 desibel (db) |
|---|
| Ses Girişi Jack Desteği | Yok |
|---|---|
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Var |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Yok |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Ortak müzik çalma/duraklatma ve radyo tarama düğmesi / Ses ve çalma kontrol düğmeleri / Kaynak seçim düğmesi / Bluetooth senkronizasyon düğmesi |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| İşlem Mesafesi | 15 metre (m) |
| NFC Desteği | Var |
| Ekstra Özellikler | Radyo çalma özelliği / MP3, WMA formatlarını destekler |
|---|
| Hava çıkış kanalları | Sağ panel |
|---|---|
| Gövde Malzemesi | Ahşap |
| Aydınlatma | Var |
| Aydınlatma Detayları | Tek renkli LED |
| Diğer Tasarım Özellikleri | LED ekranı var |
| LED Durum Göstergesi | Var |
|---|
| Boyutlar ve Ölçüler | 195 x 260 x 296 mm (subwoofer) / 104 x 115 x 176 mm (uydu hoparlörler) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 4 kilogram (kg) |
| Güç Kaynağı Tipi | Şehir elektriği |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler