| Genel Gruplama | Masaüstü |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) | |
| Çıkış Gücü Detayları | 2 x 2W / Subwoofer 4.5W |
| Treble Sürücü Sayısı | 2 adet |
|---|---|
| Treble Sürücüsü Boyutu (Tweeter) | 50 milimetre (mm) |
| Tweeter Amplifikatör Gücü | |
| Bass Sürücü Sayısı | 1 adet |
| Bass Sürücüsü Boyutu | 106 milimetre (mm) |
| Woofer Amplifikatör Gücü | |
| Sürücü Teknik Özellikleri | |
| Frekans Yanıtı Aralığı | 150-20000 hertz (hz) |
| Empedans | 6 ohm (Ω) |
| Bozulma Oranı | %0.5'ten az |
| Sinyal-Gürültü Oranı (S/N Oranı) |
|---|
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Yok |
| USB Portu | Yok |
| Kulaklık Çıkış Portu | Var |
| Mikrofon Giriş Portu | Yok |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Uzaktan Kumanda | Yok |
|---|
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Yok |
| NFC Desteği | Yok |
| Ekstra Özellikler |
|---|
| Gövde Malzemesi | |
|---|---|
| Aydınlatma | Yok |
| LED Durum Göstergesi | Var |
|---|
| Boyutlar ve Ölçüler | 158 x 225 x 252 mm (subwoofer) / 64 x 112 x 140 mm (uydu hoparlörler) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 2.5 kilogram (kg) |
| Güç Kaynağı Tipi | Şehir elektriği |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler