| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) | |
| Çıkış Gücü Detayları | Maksimum çıkış gücü 120W |
| Treble Sürücüsü Boyutu (Tweeter) | 12.7 milimetre (mm) |
|---|---|
| Bass Sürücü Sayısı | 2 adet |
| Bass Sürücüsü Boyutu | 152.4 milimetre (mm) |
| Ses Hassasiyeti (dB) | 92 desibel (db) |
| Frekans Yanıtı Aralığı | 100-20000 hertz (hz) |
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Var |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Var |
| Mikrofon giriş portu türü | |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Aydınlatma güç düğmesi / Hoparlör ses ayar tekerleği / Mikrofon ses ayar tekerleği / EKO ses ayar tekerleği / Tiz ses ayar tekerleği / Bas ses ayar tekerleği / Kayıt düğmesi / Kaynak seçim düğmesi / Çalma kontrol düğmeleri |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| NFC Desteği | Yok |
| Ekstra Özellikler | Radyo çalma özelliği / Müzik klasörleri arasında gezinme özelliği |
|---|
| Pil Kapasitesi | 2400mAh |
|---|---|
| Şarj Yöntemi | Şehir elektriği bağlantı portu üzerinden |
| Enerji Tüketimi | 13.5 volt (v) |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
|---|---|
| Aydınlatma | Var |
| Aydınlatma Detayları | RGB aydınlatma |
| Diğer Tasarım Özellikleri | LED ekranı var / Omuz askısı takılabilir / Cep telefonu için standı var |
| LED Durum Göstergesi | Yok |
|---|
| Boyutlar ve Ölçüler | 245 * 270 * 550 milimetre (mm) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 3000 gram (g) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler