| Genel Gruplama | Taşınabilir |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
| Nominal Çıkış Gücü (PMPO) |
| Bass Sürücü Sayısı | 2 adet |
|---|---|
| Bass Sürücüsü Boyutu | 304.8 milimetre (mm) |
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Var |
| USB Portu | Var |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Var |
| Mikrofon giriş portu türü | 6.35mm |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Mikrofon öncelik düğmesi / Kayıt düğmesi / Aydınlatma ayar düğmesi / Kaynak seçim düğmesi / Çalma kontrol düğmeleri / Eko ayar tekerleği / Tiz ayar tekerleği / BAS ayar tekerleği / Bas güçlendirme düğmesi / Hoparlör ses ayar tekerleği / Mikrofon ses ayar tekerleği |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| Mevcut Bluetooth Sürümü | |
| İşlem Mesafesi | 10 metre (m) |
| NFC Desteği | Yok |
| Ekstra Özellikler | TWS desteği |
|---|
| Pil Kapasitesi | 7000mAh |
|---|---|
| Şarj Yöntemi | Şehir elektriği bağlantı portu üzerinden |
| Tam Şarja Geçiş Süresi | Yaklaşık 4 saat |
| Gövde Malzemesi | Plastik ve Ahşap |
|---|---|
| Aydınlatma | Var |
| Aydınlatma Detayları | RGB aydınlatma |
| Diğer Tasarım Özellikleri | LED ekranı var |
| LED Durum Göstergesi | Var |
|---|
| Boyutlar ve Ölçüler | 200 * 443 * 1240 milimetre (mm) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 27 kilogram (kg) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler