| Bağlantı teknolojisi | Wired |
|---|---|
| Ana bilgisayar arayüzü | PCI |
| Arayüz | Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) bağlantı noktaları | 1 |
| Maksimum veri aktarım hızı | 2000 Mbit/s |
|---|---|
| Ağ standartları | IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN veri hızları | 10, 100, 1000 Mbit/sn |
| Kablolama teknolojisi | 10/100/1000BaseT(X) |
| Tam çift yönlü | Yes |
| Veri bağlantı protokolleri | CSMA/CD |
| Ürün Rengi | Green |
|---|---|
| Dahili | Yes |
| Tak Çalıştır | Yes |
| LED göstergeleri | Yes |
| Sertifikasyon | FCC Class B, CE, ICES-003 |
| Desteklenen Windows İşletim Sistemleri | - |
|---|---|
| Desteklenen Mac İşletim Sistemleri | Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger |
| Desteklenen Linux İşletim Sistemleri | Yes |
| Desteklenen diğer işletim sistemleri | DOS, Novell NetWare 5.x, Novell NetWare 6.x |
| Çalışma sıcaklığı | 0 - 50 °C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı | -25 - 55 °C |
| Çalışma bağıl nemi | %5 - 90 |
| Depolama bağıl nemi (H-H) | %5 - 90 |
| Ağırlık | 46.6 g |
|---|
| Paket genişliği | 208 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 137 mm |
| Paket yüksekliği | 36 mm |
| Paket ağırlığı | 150 g |
| Harmonize Sistem (HS) Kodu | 85176990 |
|---|---|
| İç kutu net ağırlığı (sevkiyat) | 7.6 kg |
| İç koli uzunluğu | 39.5 cm |
| İç koli yüksekliği | 43.5 cm |
| İç koli genişliği | 29 cm |
| Koli içi ürün adedi | 40 adet |
| Palet brüt ağırlığı (hava) | 344.5 kg |
| Palet başına ana (dış) kasa sayısı (hava) | 36 adet |
| Palet başına ürün sayısı (hava) | 1440 adet |
| Palet yüksekliği (hava) | 193.5 cm |
| Palet brüt ağırlığı (deniz) | 344.5 kg |
| Palet başına ana (dış) kasa sayısı (deniz) | 36 adet |
| Palet başına ürün sayısı (deniz) | 1440 adet |
| Palet yüksekliği (deniz) | 193.5 cm |
| İç koli brüt ağırlığı | 8.98 kg |
| Palet brüt genişliği | 120 cm |
| Palet brüt uzunluğu | 110 cm |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!