| Genel Gruplama | Masaüstü |
|---|---|
| Bağlantı Türü | Kablolu |
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) | |
| Çıkış Gücü Detayları | İki adet 4W / Maksimum çıkış gücü 16W |
| Sürücü Teknik Özellikleri | Pasif radyatörlü 2 x 2 inç tam aralıklı sürücüye sahip |
|---|---|
| Frekans Yanıtı Aralığı | 100-17000 hertz (hz) |
| Sinyal-Gürültü Oranı (S/N Oranı) | 75 desibel (db) |
|---|
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Yok |
| USB Portu | Yok |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Yok |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Uzaktan Kumanda | Yok |
|---|
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Yok |
| NFC Desteği | Yok |
| Ekstra Özellikler | USB Type C - USB Type A dönüştürücü yardımıyla kaynağın USB Type-A portuna bağlanabilir |
|---|
| Enerji Tüketimi | 10W (5V / 2A) |
|---|
| Gövde Malzemesi | Plastik |
|---|---|
| Aydınlatma | Yok |
| LED Durum Göstergesi | Var |
|---|
| Boyutlar ve Ölçüler | 115 × 116 × 122 mm (her hoparlör) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 300 g (Sol Hoparlör) / 340 g (Sağ Hoparlör) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler