| USB sürümü | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
|---|
| Bağlantı 1 | USB A |
|---|---|
| Bağlantı 2 | USB B |
| Bağlantı 1 cinsiyet | Erkek |
| Bağlantı 2 cinsiyet | Erkek |
| Maksimum veri aktarım hızı | 5 Gbit/s |
|---|
| Ürün rengi | Siyah |
|---|---|
| Kablo uzunluğu | 2 m |
| Desteklenen Windows işletim sistemleri | Evet |
|---|
| Ağırlık | 65 g |
|---|
| Paket genişliği | 85 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 45 mm |
| Paket yüksekliği | 201 mm |
| Paket ağırlığı | 118 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|
| Uyumluluk sertifikaları | RoHS |
|---|
| GTIN/EAN | 4950190331544 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler