| USB sürümü | USB 2.0 |
|---|
| Bağlantı 1 | USB A |
|---|---|
| Bağlantı 2 | USB B |
| Bağlantı 1 cinsiyet | Erkek |
| Bağlantı 2 cinsiyet | Erkek |
| Ürün rengi | Beyaz |
|---|---|
| Kablo uzunluğu | 3 m |
| Desteklenen Windows işletim sistemleri | Evet |
|---|
| Ağırlık | 103 g |
|---|
| Paket genişliği | 85 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 30 mm |
| Paket yüksekliği | 180 mm |
| Paket ağırlığı | 145 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|---|
| Miktar | 1 |
| Uyumluluk sertifikaları | RoHS |
|---|
| GTIN/EAN | 4950190354796 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler