| USB sürümü | USB 2.0 |
|---|
| Bağlantı 1 | USB A |
|---|---|
| Bağlantı 2 | USB A |
| Bağlantı 1 cinsiyet | Erkek |
| Bağlantı 2 cinsiyet | Dişi |
| Bağlantı 1 form faktörü | Düz |
| Bağlantı 2 form faktörü | Düz |
| Maksimum veri aktarım hızı | 0,48 Gbit/s |
|---|
| Ürün rengi | Siyah |
|---|---|
| Kablo uzunluğu | 5 m |
| Ağırlık | 130 g |
|---|
| Paket genişliği | 89 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 208 mm |
| Paket yüksekliği | 208 mm |
| Paket ağırlığı | 178 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|
| Uyumluluk sertifikaları | RoHS |
|---|
| GTIN/EAN | 4950190183792 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler