| USB sürümü | USB 2.0 |
|---|
| Bağlantı 1 | USB A |
|---|---|
| Bağlantı 2 | USB C |
| Bağlantı 1 cinsiyet | Erkek |
| Bağlantı 2 cinsiyet | Erkek |
| Bağlantı 1 form faktörü | Düz |
| Bağlantı 2 form faktörü | Düz |
| Kablo kılıfı malzemesi | Termoplastik elastomer (TPE) |
|---|
| Maksimum veri aktarım hızı | 0,48 Gbit/s |
|---|
| Ürün rengi | Siyah |
|---|---|
| Kablo uzunluğu | 0,5 m |
| Kablo çapı | 2,7 mm |
|---|
| Ağırlık | 13 g |
|---|
| Paket genişliği | 70 mm |
|---|---|
| Paket derinliği | 25 mm |
| Paket yüksekliği | 180 mm |
| Paket ağırlığı | 50 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
|---|
| Uyumluluk sertifikaları | RoHS |
|---|
| GTIN/EAN | 4950190362920 |
|---|
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler