| Bağlantı Türü | Kablosuz ve Kablolu |
|---|---|
| Gerçek Çıktı Gücü (RMS) | |
| Çıkış Gücü Detayları | 1 x 250W / 1 x 1000W |
| Bass Sürücü Sayısı | 1 adet |
|---|---|
| Woofer Amplifikatör Gücü | |
| Sürücü Teknik Özellikleri | 16 adet 50.8mm sürücüye sahip / 1 adet 457.2 x 254mm sürücüye sahip / Neodimyum mıknatıs / D-Sınıfı amplifikatör |
| Ses Hassasiyeti (dB) | 112 desibel (db) |
| Frekans Yanıtı Aralığı | 42-20000 hertz (hz) |
| Ses Girişi Jack Desteği | Var |
|---|---|
| Ses Girişi Jack Türü | 3.5mm ve 6.35mm |
| RCA Giriş Portu | Yok |
| Optik Giriş | Yok |
| Koaksiyel Portu | Yok |
| TF Kart Desteği | Yok |
| USB Portu | Yok |
| Kulaklık Çıkış Portu | Yok |
| Mikrofon Giriş Portu | Var |
| Mikrofon giriş portu türü | XLR ve 6.35mm |
| Dahili Mikrofon | Yok |
| Sesli Arama Desteği | Yok |
| Hi-Res Desteği | Yok |
| IPX Dayanıklılığı | Hayır |
| Uzaktan Kumanda | Yok |
|---|
| Mikrofon Gürültü Engelleme Özelliği | Yok |
|---|
| Kontrolcü Detayları | Güç düğmesi / Tiz ayar tekerleği / Bas ayar tekerleği / Hoparlör ses ayar tekerleği / Sessize alma düğmesi / Kanal ToneMatch düğmesi / Bluetooth düğmesi / Sistem EQ düğmesi / Fantom güç düğmesi |
|---|---|
| Bluetooth Desteği | Var |
| NFC Desteği | Yok |
| Yazılım Özellikleri | L1 Mix ve Bose Music uygulamaları ile uyumlu |
|---|---|
| LED Durum Göstergesi | Var |
| Ekstra Özellikler | Dahili mikser / 180° ses çalma / Subwoofer bağlantısı için fantom güç çıkışı |
|---|
| Enerji Tüketimi | Bekleme modunda 0.5W |
|---|---|
| Güç Kaynağı Tipi | Şehir elektriği |
| Akım ve Voltaj |
|---|
| Aydınlatma | Yok |
|---|---|
| Diğer Tasarım Özellikleri | Kolay taşıma için kulpu var |
| Boyutlar ve Ölçüler | 35.6 * 45.7 * 201.2 milimetre (mm) |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | 24.9 kilogram (kg) |
Bu karşılaştırma hakkında henüz soru sorulmamış.
İlk soru soran siz olun!
Öne Çıkan İncelemeler