Karşılaştırma CyberPower BP48VP2U01 12V 7Ah Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) UPS Yedek Batarya Paketi (8 adet) İle Conceptronic EBM01T24VB 24V Siyah Uzatılmış Pil Modülü
Pil
Pil teknolojisi Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) -
Akü voltajı 12 -
Teknik Detaylar
Teknik Detaylar
Akü kapasitesi 7 -
Uyumluluk sertifikaları CE, Federal İletişim Komisyonu (FCC), RCM, RoHS, UL, VCCI -
Sürdürülebilirlik uyumluluğu Evet -
Paket İçeriği
Paket İçeriği
Birlikte gelen pil sayısı 8 adet -
Özellikler
Özellikler
Değiştirilebilir pil Evet -
Pil şarj süresi 6 -
Menşe ülke Çin -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 25.3 -
Genişlik 433 -
Yükseklik 86.5 -
Ağırlık ve Boyutlar
Ağırlık ve Boyutlar
Derinlik 412 -
Paket Verileri
Paket Verileri
Paket genişliği 560 -
Paket yüksekliği 275 -
Paket derinliği 530 -
Paket ağırlığı 31.7 -
Çalışma Koşulları
Çalışma Koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Depolama sıcaklığı (T-T) -15 - 45 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Depolama bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Çalışma irtifası 0 - 3000 m -
Çalışma dışı yükseklik 0 - 15000 m -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Uyumlaştırılmış Sistem (HS) kodu 8504909000 -
Pil teknolojisi - Kurşun-asit
Pil voltajı - 24 V
Pil kapasitesi - 108 Wh
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 4 adet
Pil şarj süresi - 8 saat
Uyumluluk - ZEUS51E1K
Menşe ülke - Çin
Güç
Güç
Şarj Edilebilir Pil - Evet
Ağırlık - 11,9 kg
Genişlik - 191 mm
Yükseklik - 140 mm
Derinlik - 327 mm
Palet brüt uzunluğu - 120 cm
Palet brüt genişliği - 100 cm
Palet brüt yüksekliği - 2,23 m
Armonize Sistem (HS) kodu - 8504406090
Ana (dış) kutu genişliği - 440 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 217 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 277 mm
Ana (dış) kutu brüt ağırlığı - 13 kg
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 1 adet
Tedarikçi özellikleri
Tedarikçi özellikleri
Gümrük ürün kodu (TARIC) - 8504406090
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
CyberPower BP48VP2U01 12V 7Ah Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) UPS Yedek Batarya Paketi (8 adet)
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Conceptronic EBM01T24VB 24V Siyah Uzatılmış Pil Modülü
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy