Karşılaştırma CyberPower RB1270X2B Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) 12V 7Ah UPS Yedek Batarya İle CyberPower BPS192V9ART3U 192V Pil Modülü
Özellik Karşılaştırması
Pil
Pil
Pil teknolojisi Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) -
Akü voltajı 12 -
Teknik Detaylar
Teknik Detaylar
Akü kapasitesi 7 -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 4,13 -
Genişlik 149,9 -
Yükseklik 129,5 -
Ağırlık ve Boyutlar
Ağırlık ve Boyutlar
Derinlik 94 -
Paket Verileri
Paket Verileri
Paket genişliği 203.2 -
Paket yüksekliği 182,9 -
Paket derinliği 160 -
Paket ağırlığı 4,35 -
Çalışma Koşulları
Çalışma Koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - %90 -
Ürün rengi - Siyah
Şasi tipi - 3U
Pil voltajı - 12 V
Pil kapasitesi - 9 Ah
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Sürdürülebilirlik uyumluluğu - Evet
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 16 adet
Özellikler
Özellikler
Desteklenen yerleşim - Yatay/Dikey
Raf rayları - Evet
Gövde malzemesi - Metal
Değiştirilebilir pil - Evet
Genişletme - Y
Pil şarj süresi - 4 saat
Uyumluluk - OLS10KERT4U
Menşe ülke - Çin
Güç
Güç
DC çıkış voltajı - 192 V
DC çıkış akımı - 75 A
Ağırlık - 55 kg
Genişlik - 433 mm
Yükseklik - 127,8 mm
Derinlik - 670 mm
Depolama sıcaklığı (T-T) - -20 - 40 °C
Depolama bağıl nemi (H-H) - 0 - %90
Çalışma rakımı - 0 - 1500 m
Çalışma dışı rakım - 0 - 1500 m
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
CyberPower RB1270X2B Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) 12V 7Ah UPS Yedek Batarya
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
CyberPower BPS192V9ART3U 192V Pil Modülü
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy