Karşılaştırma CyberPower RB1290X16 Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) 12V Akü Paketi (16 adet, 9000 mAh Eşdeğeri) PR5000LCDRTXL5U, PR6000LCDRTXL5U için İle CyberPower BPS192V9ART3U 192V Pil Modülü
Özellik Karşılaştırması
Pil
Pil
Pil teknolojisi Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) -
Akü voltajı 12 -
Teknik Detaylar
Teknik Detaylar
Akü kapasitesi 9000 -
Paket İçeriği
Paket İçeriği
Birlikte gelen pil sayısı 16 adet -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 49.3 -
Genişlik 540 -
Yükseklik 378 -
Ağırlık ve Boyutlar
Ağırlık ve Boyutlar
Derinlik 400 -
Paket Verileri
Paket Verileri
Paket genişliği 642 -
Paket yüksekliği 393 -
Paket derinliği 330 -
Paket ağırlığı 4132.6 -
Çalışma Koşulları
Çalışma Koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - %90 -
Ürün rengi - Siyah
Şasi tipi - 3U
Pil voltajı - 12 V
Pil kapasitesi - 9 Ah
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Sürdürülebilirlik uyumluluğu - Evet
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 16 adet
Desteklenen yerleşim - Yatay/Dikey
Raf rayları - Evet
Gövde malzemesi - Metal
Değiştirilebilir pil - Evet
Genişletme - Y
Pil şarj süresi - 4 saat
Uyumluluk - OLS10KERT4U
Menşe ülke - Çin
Güç
Güç
DC çıkış voltajı - 192 V
DC çıkış akımı - 75 A
Ağırlık - 55 kg
Genişlik - 433 mm
Yükseklik - 127,8 mm
Derinlik - 670 mm
Depolama sıcaklığı (T-T) - -20 - 40 °C