Karşılaştırma APC APCRBC166 UPS Yedek Batarya Kartuşu (OEM) İle Conceptronic EBM192RB Genişletilmiş Batarya Modülü 192V Rackmount Kurşun-Asit 16x12V 7Ah Siyah
Özellik Karşılaştırması
Tasarım
Tasarım
Ürün rengi Siyah, Yeşil -
Teknik Detaylar
Teknik Detaylar
Uyumluluk sertifikaları RoHS -
Özellikler
Özellikler
Sertifikasyon RoHS, REACH -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 5,59 -
Genişlik 203 -
Yükseklik 76 -
Ağırlık ve Boyutlar
Ağırlık ve Boyutlar
Derinlik 152 -
Paket Verileri
Paket Verileri
Paket genişliği 275 -
Paket yüksekliği 146 -
Paket derinliği 234 -
Paket ağırlığı 5,83 -
Çalışma Koşulları
Çalışma Koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 45 °C -
Depolama sıcaklığı (T-T) -5 - 45 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) %5 - 90 -
Depolama bağıl nemi (H-H) %5 - %90 -
Çalışma irtifası 0 - 3000 m -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Uyumlaştırılmış Sistem (HS) kodu 85079080 -
Pil
Pil teknolojisi - Kurşun-asit
Pil voltajı - 12 V
Pil kapasitesi - 84 Wh
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 16 adet
Pil şarj süresi - 4 saat
Uyumluluk - ZEUS51E6K
Menşe ülke - Çin
Güç
Güç
Şarj Edilebilir Pil - Evet
Ağırlık - 47,2 kg
Genişlik - 438 mm
Yükseklik - 130,5 mm
Derinlik - 680 mm
Çalışma sıcaklığı (T-T) - 0 - 40 °C
Palet brüt uzunluğu - 57,5 cm
Palet brüt genişliği - 89 cm
Palet brüt yüksekliği - 194,1 cm
Armonize Sistem (HS) kodu - 8504406090
Ana (dış) kutu genişliği - 867 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 551 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 274 mm
Ana (dış) kutu brüt ağırlığı - 50 kg
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 1 adet
Tedarikçi özellikleri
Tedarikçi özellikleri
Gümrük ürün kodu (TARIC) - 8504406090
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
APC APCRBC166 UPS Yedek Batarya Kartuşu (OEM)
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Conceptronic EBM192RB Genişletilmiş Batarya Modülü 192V Rackmount Kurşun-Asit 16x12V 7Ah Siyah
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy