Karşılaştırma APC RBC154 UPS Yedek Pil, 12V Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA), Siyah İle Conceptronic EBM01T24VB 24V Siyah Uzatılmış Pil Modülü
Pil
Pil teknolojisi Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) -
Paket İçeriği
Paket İçeriği
Birlikte gelen pil sayısı 1 adet -
Güç
Güç
Pil ömrü 5 yıl -
Özellikler
Özellikler
Değiştirilebilir pil Evet -
Sertifikasyon ERİŞİM -
Teknik Detaylar
Teknik Detaylar
Uyumluluk sertifikaları RoHS -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 2.03 -
Genişlik 98 -
Yükseklik 51 -
Ağırlık ve Boyutlar
Ağırlık ve Boyutlar
Derinlik 151 -
Paket Verileri
Paket Verileri
Paket genişliği 175 -
Paket yüksekliği 89 -
Paket derinliği 213 -
Paket ağırlığı 2.3 -
Çalışma Koşulları
Çalışma Koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Depolama sıcaklığı (T-T) -15 - 45 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Depolama bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Çalışma irtifası 0 - 3000 m -
Çalışma dışı yükseklik 0 - 15000 m -
Pil teknolojisi - Kurşun-asit
Pil voltajı - 24 V
Pil kapasitesi - 108 Wh
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 4 adet
Pil şarj süresi - 8 saat
Uyumluluk - ZEUS51E1K
Menşe ülke - Çin
Şarj Edilebilir Pil - Evet
Ağırlık - 11,9 kg
Genişlik - 191 mm
Yükseklik - 140 mm
Derinlik - 327 mm
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Palet brüt uzunluğu - 120 cm
Palet brüt genişliği - 100 cm
Palet brüt yüksekliği - 2,23 m
Armonize Sistem (HS) kodu - 8504406090
Ana (dış) kutu genişliği - 440 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 217 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 277 mm
Ana (dış) kutu brüt ağırlığı - 13 kg
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 1 adet
Tedarikçi özellikleri
Tedarikçi özellikleri
Gümrük ürün kodu (TARIC) - 8504406090
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
APC RBC154 UPS Yedek Pil, 12V Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA), Siyah
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Conceptronic EBM01T24VB 24V Siyah Uzatılmış Pil Modülü
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy