Karşılaştırma CyberPower RB1270X4J 12V 7Ah VRLA UPS Yedek Batarya Paketi (4 Adet) İle CyberPower BPS240V9ART3U 240V 9Ah Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) Akü Paketi
Özellik Karşılaştırması
Pil
Pil
Pil teknolojisi Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) -
Akü voltajı 12 -
Teknik Detaylar
Teknik Detaylar
Akü kapasitesi 7 -
Paket İçeriği
Paket İçeriği
Birlikte gelen pil sayısı 4 adet -
Özellikler
Özellikler
Uyumluluk OR1500LCDRT2U -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 9,5 -
Genişlik 304,8 -
Yükseklik 317,5 -
Ağırlık ve Boyutlar
Ağırlık ve Boyutlar
Derinlik 203,2 -
Paket Verileri
Paket Verileri
Paket genişliği 361,9 -
Paket yüksekliği 158,8 -
Paket derinliği 476,2 -
Paket ağırlığı 10,43 -
Çalışma Koşulları
Çalışma Koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Pil voltajı - 12 V