Karşılaştırma APC APCRBC106 Yedek UPS Batarya Kartuşu, Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA), 1 adet, Siyah, RoHS, 2.5 kg İle Conceptronic EBM01R24VB 24V Genişletilmiş Pil Modülü, Siyah
Pil
Pil teknolojisi Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) -
Paket İçeriği
Paket İçeriği
Birlikte gelen pil sayısı 1 adet -
Teknik Detaylar
Teknik Detaylar
Uyumluluk sertifikaları RoHS -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 2.5 -
Genişlik 102 -
Yükseklik 48 -
Ağırlık ve Boyutlar
Ağırlık ve Boyutlar
Derinlik 140 -
Paket Verileri
Paket Verileri
Paket genişliği 175 -
Paket yüksekliği 89 -
Paket derinliği 213 -
Paket ağırlığı 2.77 -
Çalışma Koşulları
Çalışma Koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Depolama sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Depolama bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Çalışma irtifası 0 - 3000 m -
Çalışma dışı yükseklik 0 - 3000 m -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Uyumlaştırılmış Sistem (HS) kodu 85044095 -
Toplam karbon ayak izi (kg CO2e) 9 -
Pil teknolojisi - Kurşun-asit
Pil voltajı - 12 V
Pil kapasitesi - 108 Wh
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 4 adet
Özellikler
Özellikler
Pil şarj süresi - 8 saat
Uyumluluk - ZEUS51E1K
Menşe ülke - Çin
Güç
Güç
Şarj Edilebilir Pil - Evet
Ağırlık - 15,1 kg
Genişlik - 438 mm
Yükseklik - 88 mm
Derinlik - 430 mm
Palet brüt uzunluğu - 120 cm
Palet brüt genişliği - 110 cm
Palet brüt yüksekliği - 2,11 m
Armonize Sistem (HS) kodu - 8504406090
Ana (dış) kutu genişliği - 566 mm
Ana (dış) kutu uzunluğu - 550 mm
Ana (dış) kutu yüksekliği - 226 mm
Ana (dış) kutu brüt ağırlığı - 17 kg
Ana (dış) kutu başına ürün sayısı - 1 adet
Tedarikçi özellikleri
Tedarikçi özellikleri
Gümrük ürün kodu (TARIC) - 8504406090
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
APC APCRBC106 Yedek UPS Batarya Kartuşu, Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA), 1 adet, Siyah, RoHS, 2.5 kg
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Conceptronic EBM01R24VB 24V Genişletilmiş Pil Modülü, Siyah
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy