Karşılaştırma APC SRT48RMBP Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) 48V UPS Bataryası İle CyberPower BPS240V9ART3U 240V 9Ah Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) Akü Paketi
Pil
Pil teknolojisi Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) -
Akü voltajı 48 -
Özellikler
Özellikler
Değiştirilebilir pil Evet -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 29.9 -
Genişlik 432 -
Yükseklik 85 -
Ağırlık ve Boyutlar
Ağırlık ve Boyutlar
Derinlik 536 -
Paket Verileri
Paket Verileri
Paket genişliği 594 -
Paket yüksekliği 244 -
Paket derinliği 749 -
Paket ağırlığı 37 -
Çalışma Koşulları
Çalışma Koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Depolama sıcaklığı (T-T) -15 - 45 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Depolama bağıl nemi (H-H) 0 - %95 -
Çalışma irtifası 0 - 3000 m -
Çalışma dışı yükseklik 0 - 15000 m -
Lojistik verileri
Lojistik verileri
Uyumlaştırılmış Sistem (HS) kodu 85044095 -
Pil voltajı - 12 V