Karşılaştırma CyberPower RB1290X3B VRLA UPS Yedek Pil Paketi - 12V, 9Ah (3'lü Paket) İle CyberPower BPS240V9ART3U 240V 9Ah Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) Akü Paketi
Özellik Karşılaştırması
Pil
Pil
Pil teknolojisi Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) -
Akü voltajı 12 -
Teknik Detaylar
Teknik Detaylar
Akü kapasitesi 9 -
Paket İçeriği
Paket İçeriği
Birlikte gelen pil sayısı 3 adet -
Özellikler
Özellikler
Uyumluluk M1100XL -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 8.04 -
Genişlik 151 -
Yükseklik 105 -
Ağırlık ve Boyutlar
Ağırlık ve Boyutlar
Derinlik 198 -
Paket Verileri
Paket Verileri
Paket genişliği 203.2 -
Paket yüksekliği 215.9 -
Paket derinliği 247.7 -
Paket ağırlığı 4.42 -
Çalışma Koşulları
Çalışma Koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - %90 -
Pil voltajı - 12 V