Karşılaştırma CyberPower RB12120X2B 12V 12Ah Kapalı Tip Kurşun Asit (VRLA) UPS Aküsü (2'li Paket) İle CyberPower BPS240V9ART3U 240V 9Ah Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA) Akü Paketi
Özellik Karşılaştırması
Tasarım
Tasarım
Ürün rengi Gri, Beyaz -
Akü
Akü
Akü teknolojisi Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) -
Paket içeriği
Paket içeriği
Birlikte verilen akü sayısı 2 adet -
Özellikler
Özellikler
Sıcak değişim özellikli pil Evet -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 7.91 -
Genişlik 196 -
Yükseklik 100 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 150.8 -
Paketleme bilgileri
Paketleme bilgileri
Paket yüksekliği 152.4 -
Paket derinliği 246.1 -
Paket ağırlığı 8164.6 -
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - 90% -
Pil
Pil teknolojisi - Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA)
Pil voltajı - 12 V