Karşılaştırma CyberPower RB12120X2B 12V 12Ah Kapalı Tip Kurşun Asit (VRLA) UPS Aküsü (2'li Paket) İle CyberPower BPS192V9ART3U 192V Pil Modülü
Özellik Karşılaştırması
Tasarım
Tasarım
Ürün rengi Gri, Beyaz -
Akü
Akü
Akü teknolojisi Sızdırmaz Kurşun-Asit (VRLA) -
Paket içeriği
Paket içeriği
Birlikte verilen akü sayısı 2 adet -
Özellikler
Özellikler
Sıcak değişim özellikli pil Evet -
Motosiklet Dış Görünüm Özellikleri
Ağırlık 7.91 -
Genişlik 196 -
Yükseklik 100 -
Ağırlık ve boyutlar
Ağırlık ve boyutlar
Derinlik 150.8 -
Paketleme bilgileri
Paketleme bilgileri
Paket yüksekliği 152.4 -
Paket derinliği 246.1 -
Paket ağırlığı 8164.6 -
Çalışma koşulları
Çalışma koşulları
Çalışma sıcaklığı (T-T) 0 - 40 °C -
Çalışma bağıl nemi (H-H) 0 - 90% -
Ürün rengi - Siyah
Şasi tipi - 3U
Pil
Pil
Pil teknolojisi - Sızdırmaz Kurşun Asit (VRLA)
Pil voltajı - 12 V
Teknik detaylar
Teknik detaylar
Pil kapasitesi - 9 Ah
Uygunluk sertifikaları - CE, RoHS
Sürdürülebilirlik uyumluluğu - Evet
Kutu içeriği
Kutu içeriği
Birlikte verilen pil sayısı - 16 adet
Desteklenen yerleşim - Yatay/Dikey
Raf rayları - Evet
Gövde malzemesi - Metal
Değiştirilebilir pil - Evet
Genişletme - Y
Pil şarj süresi - 4 saat
Uyumluluk - OLS10KERT4U
Menşe ülke - Çin
Güç
Güç
DC çıkış voltajı - 192 V
DC çıkış akımı - 75 A
Ağırlık - 55 kg
Genişlik - 433 mm
Yükseklik - 127,8 mm
Derinlik - 670 mm
Depolama sıcaklığı (T-T) - -20 - 40 °C
Depolama bağıl nemi (H-H) - 0 - %90
Çalışma rakımı - 0 - 1500 m
Çalışma dışı rakım - 0 - 1500 m
Kullanıcı Yorumları Karşılaştırması
CyberPower RB12120X2B 12V 12Ah Kapalı Tip Kurşun Asit (VRLA) UPS Aküsü (2'li Paket)
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
CyberPower BPS192V9ART3U 192V Pil Modülü
Öne Çıkan İncelemeler
Henüz inceleme yapılmamış
Kullanıcı Puanları Karşılaştırması
0 /10
toplamdan 1 Oy